Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Jubileum Hoody 70 jarig bestaan VNK Medemblik

terug naar overzicht

Vrijdag, 8 maart 2019

Jubileumkleding 70 jaar HSV Viscollege VNK Medemblik. Wij hebben voor onze leden t.g.v. ons 70 jarig jubileum een Hoody vest ontworpen, zie voorbeeld. Deze Hoody vest kan men bestellen voor 10 euro. Als u ook in het bezit wilt komen van deze jubileum Hoody. Dan kunt u deze bestellen bij Bart Schipper, via een mail te sturen naar bart.jannyschipper@quicknet.nl., met vermelding van uw kledingmaat, dan ontvangt u ook de bankgegevens voor betaling. Deze speciale Hoody ’s kan men blijven bestellen in dit jubileum jaar 2019.